PROJEKT ZREALIZOWANO PRZY WSPARCIU FINANSOWYM WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

 

Dofinansowano ze środków
Muzeum Historii Polski
w Warszawie
w ramach Programu
"Patriotyzm Jutra"

Krzyż Niepodległości oraz Krzyż Wolności i Solidarności PDF Drukuj Email

W dniu 24 czerwca 2010 roku Sejm RP uchwalił ustawę o reaktywowaniu Krzyża Niepodległości i ustanowieniu Krzyża Wolności i Solidarności.

Z inicjatywy Krakowskiego Komitetu Krzyża Solidarności w 80-tą rocznicę ustanowienia Krzyża Niepodległości i w 30-tą rocznicę powstania Solidarności Sejm RP uchwalił ustawę o reaktywowaniu Krzyża Niepodległości i ustanowieniu Krzyża Wolności i Solidarności. 
Krakowski Komitet Krzyża Solidarności powstał w 2008 roku. W skład Komitetu wchodzili żołnierze AK, działacze opozycji niepodległościowej, Solidarności i NZS. W pracach Komitetu od początku brał udział członek naszego Stowarzyszenia Adam Kalita. Inicjatywa zyskała poparcie krakowskich posłów m.in. członka naszego Stowarzyszenia Jarosława Gowina oraz członków honorowych Bogusława Sonika i Ryszarda Terleckiego.


 
 

posłuchaj

luksusowe okna i drzwi drewniane, okna pasywne i energooszczędne

Ogrody Zimowe, Szkło Architektoniczne, tarasy, elewacje drewniane, oranżerie, werandy, przeszklenia wintegarden

bieżnia wodna Kraków, trening psów, laser, psy sportowe, rehabilitacja zwierząt Kraków, rehabilitacja zwierząt, na czterech łapach.