PROJEKT ZREALIZOWANO PRZY WSPARCIU FINANSOWYM WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

 

Dofinansowano ze środków
Muzeum Historii Polski
w Warszawie
w ramach Programu
"Patriotyzm Jutra"

Posiedzenie Krakowskiego Komitetu Krzyża Solidarności PDF Drukuj Email

W dniu 24 października 2010 roku odbędzie się posiedzenie Krakowskiego Komitetu Krzyża Solidarności. Głównym celem spotkania będzie przyjęcie zarysu ideowego ustawy o świadczeniach pieniężnych i opiece społecznej dla osób zasłużonych dla odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności. Nasze stowarzyszenie popiera tę inicjatywę. Głównym celem Stowarzyszenia NZS 1980 w Krakowie jest pomoc byłym działaczom NZS i innych organizacji niepodległościowych z lat osiemdziesiątych. Nasze stowarzyszenie na tym spotkaniu reprezentować będzie Prezes Stowarzyszenia NZS 1980 Zdzisław Jurkowski.

 
 

posłuchaj

luksusowe okna i drzwi drewniane, okna pasywne i energooszczędne

Ogrody Zimowe, Szkło Architektoniczne, tarasy, elewacje drewniane, oranżerie, werandy, przeszklenia wintegarden

bieżnia wodna Kraków, trening psów, laser, psy sportowe, rehabilitacja zwierząt Kraków, rehabilitacja zwierząt, na czterech łapach.