PROJEKT ZREALIZOWANO PRZY WSPARCIU FINANSOWYM WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

 

Dofinansowano ze środków
Muzeum Historii Polski
w Warszawie
w ramach Programu
"Patriotyzm Jutra"

Laureaci medalu "Niezłomnym w słowie" PDF Drukuj Email

W dniach 9 grudnia w Nowym Targu i 12 grudnia w Krakowie odbyła sie trzecia edycja wręczenia medalu "Niezłomnym w słowie" osobom, które działały na rzecz wolności słowa w latach osiemdziesiątych. Medal otrzymały następujace osoby:

Kraków, 12 grudnia 2011 roku
Jolanta Antas
Marian Apostoł
Maria Bartczak-Kubicz
Arkadiusz Bielecki
Bogusław Bieroń
Marek Biesiada
Bogusław Chrabota
Jan Ciesielski
Marcin Ciupek
Jakub Czekaj
Anna Domosławska
Krzysztof Dawidowicz
Piotr Derlatka
Anna Duda
Mirosław Dziewoński
Mirosław Dźwigaj
Robert Filipek
Andrzej Firek
Jan Franczyk
Mariusz Furmanek
Jerzy Giza
Marta Grychowska
Paweł Grychowski
Barbara Grzechynka
Dariusz Gwizdała
Czesław Hadamik
Aleksander Herzog
Maria Indyk
Janusz Janczura
Marek Jakubowski
Katarzyna Jamka
Bożena Jasiak
Dorota Koczwańska-Kalita
Stanisława Karpińczyk
Bogdan Kiszka
Marek Klimowicz (Mocek)
Adam Kołodziejczyk
Aleksander Kopacz
Piotr Kosowicz
Antoni Kostka
Marta Kostka
Krzysztof Krzysztofiak
Marcin Krzyżański
Wojciech Kwiatek
Bogusław Kwiatkowski
Krzysztof Kwiatkowski
Stanisław Łaszczyk
Marek Łoś
Magdalena Maliszewska
Mirosław Mąka
Dorota Mikołajczak
Józef Misiek
Stefan Niedźwieński
Barbara Niemiec
Edward Nowak
Barbara Nyk
Barbara Okrągły
Mieczysław Pandyra
Tomasz Pawełek
Bogusław Pietrus
Sławomir Pietrus
Tadeusz Pikulicki
Jerzy Połomski
Mikołaj Rey
Jan Rokita
Andrzej Sabatowski
Jacek Sieradzan
Wojciech Słaboń
Krzysztof Smoleń
Witold Stańczyk
Ludwik Stasiak
Anna Strzelecka
Andrzej Styczeń
Bożena Szwarc-Budziakowska
Piotr Świątek
Paweł Tarnawski
Wacław Turek
Piotr Warisch
Miłosz Wąsik
Paweł Witkowski
Piotr Wrzesiński
Ewa Zasada
Wojciech Ziemirski
Aleksandra Zieleniewska

Nowy Targ, 9 grudnia 2011 roku
Ks. Antoni Bednarz
Adam Gołczyński
Sławomir Kuza
Zofia Łukasz
Wojciech Mróz
Antonina Ozorowska
Maria Starmach
Franciszek Tomaszkiewicz

Pełna lista wszystkich odznaczonych znajduje sie na stronie: www.13-grudnia.pl

 
 

posłuchaj

luksusowe okna i drzwi drewniane, okna pasywne i energooszczędne

Ogrody Zimowe, Szkło Architektoniczne, tarasy, elewacje drewniane, oranżerie, werandy, przeszklenia wintegarden

bieżnia wodna Kraków, trening psów, laser, psy sportowe, rehabilitacja zwierząt Kraków, rehabilitacja zwierząt, na czterech łapach.