PROJEKT ZREALIZOWANO PRZY WSPARCIU FINANSOWYM WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

 

Dofinansowano ze środków
Muzeum Historii Polski
w Warszawie
w ramach Programu
"Patriotyzm Jutra"

Wręczenie Medalu "Dziękujemy za wolność" PDF Drukuj Email

Szanowne Koleżanki, Koledzy, Drodzy Państwo,

Jeszcze raz wyrażam podziękowanie za obecność na naszej uroczystości a nade wszystko wdzięczność osobom i bliskim uhonorowanych Medalem "Dziękujemy za wolność".

Załączam relację z naszego święta. Uprzejmie proszę o zwrócenie mi uwagi na pomyłki albo potrzebę uzupełnienia.

Relacja zamieszczona jest także na stronie internetowej Sieci Solidarności www.sss.net.pl oraz na naszej stronie na facebook'u. Znajdziecie tam również album ze zdjęciami.

Bardzo proszę o składanie wniosków o przyznanie Medalu dla osób, z którymi blisko współpracowaliście, które wg. was zasłużyły na naszą wspólną wdzięczność. To będzie najpiękniejsze podziękowanie naszemu środowisku, Stowarzyszeniu Sieć Solidarności i mnie osobiście. Załączam wzór wniosku.

Edward E. Nowak
Sieć Solidarności

ps. zapraszamy w szeregi naszych członków! Można także wspierać naszą działalność, choćby poprzez 1%. Na stronie www oraz fb są aktualne informacje na nasz temat, podejmowanych działań, potrzeb np. związanych z udzielaną pomocą finansową ludziom z naszego środowiska, sprawami pamięci o nieżyjących ludziach Solidarności i opozycji, o naszej działalności wydawniczej i innej.

 
 

posłuchaj

luksusowe okna i drzwi drewniane, okna pasywne i energooszczędne

Ogrody Zimowe, Szkło Architektoniczne, tarasy, elewacje drewniane, oranżerie, werandy, przeszklenia wintegarden

bieżnia wodna Kraków, trening psów, laser, psy sportowe, rehabilitacja zwierząt Kraków, rehabilitacja zwierząt, na czterech łapach.