40/41 lecie NZS w Katowicach

13 września 2021

25 września w sobotę o 16 spotykamy się na 40/41 – leciu NZS. Obecność absolutnie obowiązkowa.

Kochani!! Czas biegnie jakoś dziwnie szybko, zostało kilkanaście dni. Przypominam się bo pamięć ludzka ulotną jest. Na początek informacja, której wolałbym nie przekazywać, ale niestety muszę. Nie będzie albumu, tzn. będzie ale później. Powodów jest wiele, ale całą winę biorę na siebie. Wszystko jest gotowe, poskładane, niestety jeszcze potrzeba trochę pracy. Ponieważ, moim zdaniem nigdy już nie ukaże się taka praca to musi być zrobiona na tip, top. Ale żeby osłodzić gorycz informuję z radością, że będzie wydanie okazjonalne, zrobione specjalnie na tą okazję o zawartości mniej więcej jednej trzeciej i wszyscy dostaną jako pamiątkowe egzemplarze, które będą tylko na tą okazję. Tak więc przepraszam.

A teraz już tylko dobre wieści. Byłem na próbie chóru, a właściwie kilkuosobowego chórku Zespołu „Śląsk”. Miałem lekkie obawy jak zaśpiewają Kaczmara czy „Wolność” Chłopców z Placu Broni. Ale powiem Wam, że jest super- ciary na plecach. Zamieszczam zaproszenie elektroniczne zrobione przez MŚ. Będą niewielkie zmiany bo wchodzi o 16 30 Zespół „Śląsk”, film będzie o 17, spotkanie z reżyserem zaraz po filmie ok. 18 i przed 19. bankietujemy.

Na to, że „niepokorni” z NZS będą potwierdzać, kto będzie, a kto nie, specjalnie nie liczę, ale jakby ktoś uznał, że jednak napisze maila to będzie mi miło.

Pozdrawiam wszystkich i liczę na kontakt mailowy.

Precz z komuną!

Przemek Miśkiewicz

602 254 257